Hakkımızda

Barel Travel

2011 yılında kurulmuş olup,Türkiye Seyahat Acentaları Birliği A grubu 7181 numaralı Lisans işletme belgesi sahibi Barel Turizm ilk bakışta yeni bir seyahat acentesi olarak görünse de kuruluşun ortaklık yapısı Turizm işletmeciliği ve rehberliği konusunda master programlarını tamamlamış yaklaşık 20 yıldır Turizm sektörüne hizmet eden tanınmış elit işletmelerde üst düzey yöneticilik yapmış iki profesyonelin başkanlığında kurulmuş, tecrübe sahibi eğitimli ekibiyle beraber sektöre daha iyi, kaliteli hizmet vermek ve turizm sektöründe markalaşma hedeflerinden yola çıkarak kurulmuştur.
Barel Turizm yüksek nitelikli hizmet anlayışı ve profesyonel eğitimli ekibiyle beraber yarattığı yenilikçi çözümleri ile çalışma prensiplerimizi benimseyerek değerlerimizi paylaşan kişi ve kuruluşlara beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi kendine birincil görev edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Barel Turizm ailesi içerisinde yer alan operasyon, satış pazarlama, kongre, iş seyahati business, web tasarım ve grafik tasarım ekibimiz yaratıcı ve yeteneklerini gelişen teknoloji ekipmanları ve senelerce sektörde kazanmış olduğu tecrübesi ile ahenk içinde birleştirip her zaman daha iyiyi ve mükemmeli yakalamaya çalışmaktadır.

Yurt içi ve Yurt dışı otel rezervasyonu, kültür turları,şehir içi turları, özel turlar, Yurt dışı turlar, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, transfer hizmetlerinden oluşan seyahat programlarınızla alakalı tüm noktalarda en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatları sunmak hedeflerimizdendir.
Seyahatlerinizi, tatillerinizi, iş gezilerinizi planlamadan önce profesyonel ekibimizle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Hızlı Samos Feribotu

2011 Yılında Kuşadası merkezli olarak, Barel Seyahat Taşımacılık ve Turizm Limited Şirketi bünyesinde;  başta kültür turları, günübirlik turlar ve otel rezervasyonları olmak üzere turizmin her alanında siz acentelerimiz ve değerli misafirlerine hizmet vermek için kurmuş olduğumuz acentemiz Barel Travel her geçen gün yeni ürünler ekleyerek hizmet yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Samos seferlerimizi, filomuzda bulunan teknelerimiz Katerina ve Venüs ile yaz ayları boyunca her gün karşılıklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Kuşadası Samos seferlerimize ek olarak Ekim ayı sonuna kadar Kuşadası – Patmos seferlerimiz ile de haftanın belirli günlerinde siz değerli yolcularımıza hizmet vermekteyiz.

Gerek günübirlik seferlerimiz gerekse de charter hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizlere info@hizlisamosferibotu.com mail adresimiz veya 0 256 614 44 63 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.